Doplňky pro samostudium

Základní princip Doplňků pro samostudium:

Naše zkušenosti ukazují, že firemní klientela je v oblasti jazykového vzdělávání spíše konzervativní. Jen malé procento společností je schopno efektivně využívat e-learning a blended learning. Proto jsme připravili koncept doplňků pro samostudium, pomocí kterých lze tradiční firemní jazykovou výuku obohatit o prvky e-learningu.

  • E-learning obohacuje (nikoliv nahrazuje) prezenční výuku
  • E-learning je určen především pro samostudium.
  • E-learning je přizpůsoben vašim učebním osnovám a obsahuje data z jazykových učebnic, které používáte.. Využili jsme otevřenou platformu Open learning initiative, která umožňuje přípravu dat, odpovídajících obsahu prezenční výuky. Mnoho dat bylo již jazykovou komunitou připraveno. Data tak mohou být ihned použita v doplňcích Listen & Talk, Ozvučený text a RE-WISE.
  • E-learning je používán v těch oblastech, kde přináší nějakou přidanou hodnotu a nikoliv v oblastech, kde je vhodnější tradiční prezenční výuka. Vhodné oblasti použití: procvičování poslechu a výslovnosti, memorování slovíček a frází apod.

Listen & Talk (Centrum poslechu a výslovnosti)

Pro vylepšení Vašeho poslechu a výslovnosti jsme pro Vás připravili stovky hodin kvalitních nahrávek namluvených rodílými mluvčími.

Využijte slovníčků, připravených internetovou komunitou, a vylepšete svůj dosavadní způsob studia cizího jazyka. Můžete také poskytnout ostatním svůj vlastní slovníček upravený dle specifikace Open Learning Initiative.

Dialog týdne

Každý týden nový ozvučený dialog.

Procvičte si poslech angličtiny, španělštiny, němčiny, francouzštiny nebo italštiny.

Máte zájem o umístění Dialogu týdne na Vaše internetové stránky? Kontaktujte nás!Pokud odpověď nenaleznete na stránce často kladené dotazy, vaše náměty, připomínky a problémy nám napište.