Online jazyková škola zdarma

NOVINKY
2016

  Kurzy DVPP

  • Podívejte se na kurzy DVPP, které jsme připravili pro šablony z výzvy 02_16_022/02_16_023 a 02_16_035/042
  • Kurzy jsou akreditovány MŠMT a přednáší je zkušení lektoři s dlouhou praxí ve společném vzdělávání
 • Podívejte se na naše nové e-learningové produkty určené pro učení a testování cizích jazyků ve firmách, jazykových školách a jiných institucích.
 • Chcete se stát naším partnerem? Jste HR manažer, personální agentura nebo učitel? Provozujete jazykovou školu nebo vlastníte webové stránky zabývající se e-learningem?

  Podívejte se na naše nové stránky zaměřené na e-learning pro firmy, jazykové školy a partnery a využijte naše data pro vaše podnikání.

Online jazyková škola zdarma

Vítejte ve Vaší bezplatné jazykové škole. Učte se cizí jazyky s jazykovými kurzy LANGMaster zdarma.

LANGMaster.com nabízí největší kolekci bezplatných online jazykových kurzů na světě. Nabízíme Vám vynikající jazykové kurzy v mnoha jazykových lokalizacích. Studujte s námi a vyberte si z 6 616 interaktivních cvičení a testů, 928 kapitol, 1 700 hodin zábavné výuky, 49 808 zvukových nahrávek a 11 263 obrázků a fotografií!

Online kurz angličtiny zdarma

 • 400 hodin výuky

Kurz může být spuštěn také v následujících jazykových verzích: Deutsch, Еspañol, Slovensky, По-русски, Français, Italiano, Polski, Tiếng Việt, Türkçe, Lietuvių, 文言.

Online kurz francouzštiny zdarma

 • 210 hodin výuky

Kurz může být spuštěn také v následujících jazykových verzích: English, Deutsch, Еspañol, Slovensky, По-русски, Italiano, Polski, Türkçe, Lietuvių.

Online kurz němčiny zdarma

 • 400 hodin výuky

Kurz může být spuštěn také v následujících jazykových verzích: English, Еspañol, Slovensky, По-русски, Français, Italiano, Polski, Türkçe, Lietuvių.

Online kurz ruštiny

 • 240 hodin výuky

Kurz může být spuštěn také v následujících jazykových verzích: Slovensky.

Online kurz španělštiny zdarma

 • 210 hodin výuky

Kurz může být spuštěn také v následujících jazykových verzích: English, Deutsch, Slovensky, По-русски, Français, Italiano, Polski, Türkçe, Lietuvių.

Online kurz Euro angličtiny

 • 55 hodin výuky

Kurz může být spuštěn také v následujících jazykových verzích: Tiếng Việt.

Online kurz italštiny zdarma

 • 240 hodin výuky

Kurz může být spuštěn také v následujících jazykových verzích: English, Deutsch, Еspañol, Slovensky, По-русски, Français, Polski, Türkçe, Lietuvių.

 

Výukové materiály pro 75 různých jazyků (jazykové kurzy, slovníky, audio kurzy)

Vyberte si jazyk, který Vás zajímá, a zlepšete si svoje jazykové dovednosti s našimi špičkovými výukovými materiály.

Listen & Talk (Centrum poslechu a výslovnosti)

Pro vylepšení Vašeho poslechu a výslovnosti jsme pro Vás připravili stovky hodin kvalitních nahrávek namluvených rodílými mluvčími.

Využijte slovníčků, připravených internetovou komunitou, a vylepšete svůj dosavadní způsob studia cizího jazyka. Můžete také poskytnout ostatním svůj vlastní slovníček upravený dle specifikace Open Learning Initiative.

Dialog týdne

Každý týden nový ozvučený dialog.

Procvičte si poslech angličtiny, španělštiny, němčiny, francouzštiny nebo italštiny.

Máte zájem o umístění Dialogu týdne na Vaše internetové stránky? Kontaktujte nás!E-learning pro firmy, jazykové školy a partnery

Jazykové vzdělávání pro váš SCORM kompatibilní Learning Management System (LMS).

Rozsáhlé kurzy angličtiny, španělštiny, němčiny, italštiny, francouzštiny a ruštiny, Listen & Talk, RE-WISE (připravujeme) a eTestMe.com.

eTestMe.com - LANGMaster platforma pro jazykové testy

Unikátní platforma pro elektronické testování jazykových znalostí určená pro jednotlivce a pro testování ve firmách a institucích.

S použitím počítače a internetu si můžete spolehlivě vyhodnotit svou úroveň znalostí cizího jazyka. Firmy mohou prověřit znalosti svých zaměstnanců, studentů nebo uchazečů o zaměstnání. S pomocí externích tutorů/hodnotitelů je možno spolehlivě otestovat i psaný a mluvený projev. Celý testovací systém je otevřený i pro Vaše vlastní testy a data.

RE-WISE (Výuka slovíček a frází) - připravujeme

Zapomeňte na zapomínání s unikátním LANGMaster nástrojem na učení slovíček a frází.

Učte se slovíčka a fráze ze slovníčků připravených internetovou komunitou. Můžete také poskytnout ostatním svůj vlastní slovníček upravený dle specifikace Open Learning Initiative.

Pokud odpověď nenaleznete na stránce často kladené dotazy, vaše náměty, připomínky a problémy nám napište.