eTestMe.com: Online jazyková testovací platforma

1. Seznamte se s eTestMe.com

LANGMaster eTestMe.com je elektronická testovací platforma, jejímž prostřednictvím lze s použitím počítače a internetu spolehlivě vyhodnotit úroveň znalosti cizího jazyka. Vyhodnocení se řídí kritérii Společného Evropského referenčního rámce - SERR (využívajícího k ohodnocení stupně A1, A2, B1, B2, C1 a C2).

eTestMe.com je určen především pro:

  • firmy a organizace, které hledají rychlý a efektivní způsob, jak otestovat jazykové schopnosti zaměstnanců, nebo uchazečů o zaměstnání
  • jazykové, střední a vysoké školy, pro efektivní otestování pokroku svých studentů

Další vlastnosti:

  • rozsáhlá databáze testovacích otázek - každý test je originál
  • testovaní účastníci můžou test provést kdekoliv, kde budou mít připojení na internet

Podrobné informace se dočtete zde.

2. Vyzkoušejte si demoverzi zdarma

Doporučujeme, abyste si eTestMe.com zdarma a podrobně vyzkoušeli prostřednictvím demoverze. Hlavní výhodou demoverze je, že máte možnost vyzkoušet si role všech účastníků testovacího procesu (tj. Firma/Správce, Testovaný účastník i Tutor/Hodnotitel). Poznámka: Některé funkce jsou pro účely demoverze zjednodušeny.

3. Zakoupit licence pro eTestMe.com

Buy

Abyste mohli eTestMe.com používat, je třeba zakoupit licenci pro každý test. Pro správu studentů a licencí použijte Administrátorskou konzoli. Ceník licencí naleznete zde.

Nabízíme 2 verze testů:

  • Standardní test: Testování gramatiky a slovní zásoby, porozumění čtenému textu a porozumění poslechu. Test je kompletně vyhodnocen počítačem.
  • Kompletní test: Oproti Standardnímu testu obsahuje navíc testování mluvení a psaní. Mluvený a písemný projev vyhodnocuje Tutor/Hodnotitel.

Technické informace

Pro spuštění eTestme.com je potřeba prostředí Silverlight od firmy Microsoft (obdoba prostředí Flash od firmy Adobe). Silverlight nijak neovlivní Váš doposud nainstalovaný software ani uložená data.

Pokud odpověď nenaleznete na stránce často kladené dotazy, vaše náměty, připomínky a problémy nám napište.