Kyrgyzština - kurzy, slovníky a další jazykové doplňky

Vítáme Vás ve výuce kyrgyzštiny. Vyzkoušejte si zdarma kurz kyrgyzštiny a procvičujte si výslovnost pomocí Listen & Talk (poslech kyrgyzštiny, kyrgyzská výslovnost).

Plánujete cestu do Kyrgyzstánu, Kazachstánu nebo Uzbekistánu? Studujte kurzy kyrgyzštiny a užijte si Vaši dovolenou aktivněji!

Kurz kyrgyzštiny, Kyrgyzština audio, ...

Stáhněte si další výukové materiály.

 • Kyrgyzština pro začátečníky Free Trial | 750,00 Kč

  Interaktivní kurz kyrgyzštiny pokrývá slovní zásobu pro jídlo, barvy, nakupování, části těla, čísla, určování času, země, pozdravy a základní fráze.

  Po celou dobu budete poslouchat jazyk a prostřednictvím her s nahráváním do mikrofonu, začnete rovnou mluvit.

  Budete hrát interaktivní jazykové hry, učit se nová slovíčka pomocí obrázků, abyste si upevnili paměť a testovat své znalosti pomocí kvízů.

  Jakmile si začnete hrát, začnete se zároveň i učit.

  Plánujete cestu do zahraničí (Kyrgyzstán, Kazachstán, Uzbekistán)? Studujte kurzy kyrgyzštiny a užijte si Vaši dovolenou aktivněji!

 • Kyrgyzština pro začátečníky – audiokurz 390,00 Kč

  Tento audio kurz kyrgyzštiny obsahuje 9 lekcí, které pokrývají následující témata: první slova, jídlo, barvy, základní fráze, části těla, čísla, určování času, nakupování a země.

  Všechna kyrgyzská slova a fráze jsou nahrané rodilými mluvčími a doplněny překlady nahranými do rodného jazyka. Díky tomuto systému se můžete učit jazyk kdekoli, bez potřeby tištěných materiálů nebo počítače. Stačí naimportovat mp3 nahrávky do Vašeho iPodu nebo mp3 přehrávače a začít se učit.

  Plánujete cestu do zahraničí (Kyrgyzstán, Kazachstán, Uzbekistán)? Studujte kurzy kyrgyzštiny a užijte si Vaši dovolenou aktivněji!

Listen & Talk (poslech kyrgyzštiny, kyrgyzská výslovnost)

Pro vylepšení Vašeho poslechu a výslovnosti jsme pro Vás připravili kvalitní nahrávky namluvené rodilými mluvčími.

RE-WISE (kyrgyzská slovíčka a kyrgyzské fráze, výuka a procvičování) - připravujeme

Učte se slovíčka a fráze z připravených ozvučených slovníčků.

Pokud odpověď nenaleznete na stránce často kladené dotazy, vaše náměty, připomínky a problémy nám napište.