Perština - kurzy, slovníky a další jazykové doplňky

Vítáme Vás ve výuce perštiny. Vyzkoušejte si zdarma kurz perštiny a procvičujte si výslovnost pomocí Listen & Talk (poslech perštiny, perská výslovnost).

Plánujete cestu do Íránu, Ománu, Kataru, Pákistánu nebo Indie? Studujte kurzy perštiny a užijte si Vaši dovolenou aktivněji!

Kurz perštiny, Perština audio, ...

Stáhněte si další výukové materiály.

 • Perština pro začátečníky Free Trial | 750,00 Kč

  Interaktivní kurz perštiny pokrývá slovní zásobu pro jídlo, barvy, nakupování, části těla, čísla, určování času, země, pozdravy a základní fráze.

  Po celou dobu budete poslouchat jazyk a prostřednictvím her s nahráváním do mikrofonu, začnete rovnou mluvit.

  Budete hrát interaktivní jazykové hry, učit se nová slovíčka pomocí obrázků, abyste si upevnili paměť a testovat své znalosti pomocí kvízů.

  Jakmile si začnete hrát, začnete se zároveň i učit.

  Plánujete cestu do zahraničí (Írán, Omán, Katar, Pákistán, Indie)? Studujte kurzy perštiny a užijte si Vaši dovolenou aktivněji!

 • Perština pro začátečníky – audiokurz 390,00 Kč

  Tento audio kurz perštiny obsahuje 9 lekcí, které pokrývají následující témata: první slova, jídlo, barvy, základní fráze, části těla, čísla, určování času, nakupování a země.

  Všechna perská slova a fráze jsou nahrané rodilými mluvčími a doplněny překlady nahranými do rodného jazyka. Díky tomuto systému se můžete učit jazyk kdekoli, bez potřeby tištěných materiálů nebo počítače. Stačí naimportovat mp3 nahrávky do Vašeho iPodu nebo mp3 přehrávače a začít se učit.

  Plánujete cestu do zahraničí (Írán, Omán, Katar, Pákistán, Indie)? Studujte kurzy perštiny a užijte si Vaši dovolenou aktivněji!

Listen & Talk (poslech perštiny, perská výslovnost)

Pro vylepšení Vašeho poslechu a výslovnosti jsme pro Vás připravili kvalitní nahrávky namluvené rodilými mluvčími.

RE-WISE (perská slovíčka a perské fráze, výuka a procvičování) - připravujeme

Učte se slovíčka a fráze z připravených ozvučených slovníčků.

Pokud odpověď nenaleznete na stránce často kladené dotazy, vaše náměty, připomínky a problémy nám napište.