Portugalština - kurzy, slovníky a další jazykové doplňky

Vítáme Vás ve výuce portugalštiny. Vyzkoušejte si zdarma kurz portugalštiny a Portugalsko-český slovník. Procvičujte si výslovnost pomocí Listen & Talk (poslech portugalštiny, portugalská výslovnost).

Plánujete cestu do Portugalska, Brazílie, Macaa nebo Angoly? Studujte kurzy portugalštiny a užijte si Vaši dovolenou aktivněji!

Kurz portugalštiny, Česko-portugalský a Portugalsko-český slovník, Portugalština audio, ...

Stáhněte si další výukové materiály.

 • Portugalština pro začátečníky + slovník Free Trial | 750,00 Kč

  Interaktivní kurz portugalštiny pokrývá slovní zásobu pro jídlo, barvy, nakupování, části těla, čísla, určování času, země, pozdravy a základní fráze.

  Po celou dobu budete poslouchat jazyk a prostřednictvím her s nahráváním do mikrofonu, začnete rovnou mluvit.

  Budete hrát interaktivní jazykové hry, učit se nová slovíčka pomocí obrázků, abyste si upevnili paměť a testovat své znalosti pomocí kvízů.

  Součástí je portugalský slovník EasyLex pro rychlé vyhledávání překladů.

  Plánujete cestu do zahraničí (Portugalsko, Brazílie, Macao, Angola)? Studujte kurzy portugalštiny a užijte si Vaši dovolenou aktivněji!

 • Portugalsko-český základní slovník Free Trial | 125,00 Kč

  Elektronický portugalský slovník obsahuje jedinečnou funkci EasyLex, umožňující velmi rychlé vyhledávání překladů v mnoha aplikacích (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Microsoft Office, Adobe Acrobat Reader).

  Slovník zahrnuje automatické rozpoznání jazyka (automaticky rozpozná z jakého jazyka zadané slovo pochází), hledání v libovolném tvaru (slovo můžete zadat bez ohledu na jeho pád, číslo, rod nebo čas) a fultextové vyhledávání.

  Obsahuje 3,000 hesel.

 • Portugalština pro začátečníky – audiokurz 390,00 Kč

  Tento audio kurz portugalštiny obsahuje 9 lekcí, které pokrývají následující témata: první slova, jídlo, barvy, základní fráze, části těla, čísla, určování času, nakupování a země.

  Všechna portugalská slova a fráze jsou nahrané rodilými mluvčími a doplněny překlady nahranými do rodného jazyka. Díky tomuto systému se můžete učit jazyk kdekoli, bez potřeby tištěných materiálů nebo počítače. Stačí naimportovat mp3 nahrávky do Vašeho iPodu nebo mp3 přehrávače a začít se učit.

  Plánujete cestu do zahraničí (Portugalsko, Brazílie, Macao, Angola)? Studujte kurzy portugalštiny a užijte si Vaši dovolenou aktivněji!

 •  

Listen & Talk (poslech portugalštiny, portugalská výslovnost)

Pro vylepšení Vašeho poslechu a výslovnosti jsme pro Vás připravili kvalitní nahrávky namluvené rodilými mluvčími.

RE-WISE (portugalská slovíčka a portugalské fráze, výuka a procvičování) - připravujeme

Učte se slovíčka a fráze z připravených ozvučených slovníčků.

Pokud odpověď nenaleznete na stránce často kladené dotazy, vaše náměty, připomínky a problémy nám napište.