Zulu - kurzy, slovníky a další jazykové doplňky

Vítáme Vás ve výuce Zulu. Vyzkoušejte si zdarma kurz Zulu a procvičujte si výslovnost pomocí Listen & Talk (poslech Zulu, Zulu výslovnost).

Plánujete cestu do Jihoafrické republiky, Zimbabwe, Malawi nebo Tanzánie? Studujte kurzy Zulu a užijte si Vaši dovolenou aktivněji!

Kurz Zulu, Zulu audio, ...

Stáhněte si další výukové materiály.

 • Zulu pro začátečníky Free Trial | 750,00 Kč

  Interaktivní kurz Zulu pokrývá slovní zásobu pro jídlo, barvy, nakupování, části těla, čísla, určování času, země, pozdravy a základní fráze.

  Po celou dobu budete poslouchat jazyk a prostřednictvím her s nahráváním do mikrofonu, začnete rovnou mluvit.

  Budete hrát interaktivní jazykové hry, učit se nová slovíčka pomocí obrázků, abyste si upevnili paměť a testovat své znalosti pomocí kvízů.

  Jakmile si začnete hrát, začnete se zároveň i učit.

  Plánujete cestu do zahraničí (Jihoafrická republika, Zimbabwe, Malawi, Tanzánie)? Studujte kurzy Zulu a užijte si Vaši dovolenou aktivněji!

 • Zulu pro začátečníky – audiokurz 390,00 Kč

  Tento audio kurz Zulu obsahuje 9 lekcí, které pokrývají následující témata: první slova, jídlo, barvy, základní fráze, části těla, čísla, určování času, nakupování a země.

  Všechna Zulu slova a fráze jsou nahrané rodilými mluvčími a doplněny překlady nahranými do rodného jazyka. Díky tomuto systému se můžete učit jazyk kdekoli, bez potřeby tištěných materiálů nebo počítače. Stačí naimportovat mp3 nahrávky do Vašeho iPodu nebo mp3 přehrávače a začít se učit.

  Plánujete cestu do zahraničí (Jihoafrická republika, Zimbabwe, Malawi, Tanzánie)? Studujte kurzy Zulu a užijte si Vaši dovolenou aktivněji!

Listen & Talk (poslech Zulu, Zulu výslovnost)

Pro vylepšení Vašeho poslechu a výslovnosti jsme pro Vás připravili kvalitní nahrávky namluvené rodilými mluvčími.

RE-WISE (Zulu slovíčka a Zulu fráze, výuka a procvičování) - připravujeme

Učte se slovíčka a fráze z připravených ozvučených slovníčků.

Pokud odpověď nenaleznete na stránce často kladené dotazy, vaše náměty, připomínky a problémy nám napište.