Kurz Němčiny zdarma

Vítáme Vás ve výuce němčiny. Studujte kurz němčiny zdarma, vyzkoušejte si Německo-český slovník. Procvičujte si výslovnost pomocí Listen & Talk (poslech němčiny, německá výslovnost).

Plánujete cestu do Německa, Rakouska, Švýcarska, Lichtenštejnska nebo Lucemburska? Studujte kurzy němčiny a užijte si Vaši dovolenou aktivněji!

Online kurz němčiny zdarma

Vítejte v našem kurzu němčiny zdarma! - Učte se německy s LANGMasterem!

Spusťte kurz právě teď!

 • Profesionálně zpracovaný kurz s moderním výukovým obsahem
 • 3 úrovně začátečníci, středně pokročilí, pokročilí
 • 400 hodin zábavné výuky, 1 845 interaktivních cvičení a testů, 4 250 obrázků a fotografií
 • Nejnovější výukové metody
 • Nahrávky od rodilých mluvčích
 • Přečtěte si více O výuce s LANGMasterem ZDARMA

Online kurz Euro angličtiny

Kurz odborné angličtiny zaměřený na terminologii EU

Listen & Talk (poslech němčiny, německá výslovnost)

Pro vylepšení Vašeho poslechu a výslovnosti jsme pro Vás připravili stovky hodin kvalitních nahrávek namluvených rodílými mluvčími.

Využijte slovníčků, připravených internetovou komunitou, a vylepšete svůj dosavadní způsob studia cizího jazyka. Můžete také poskytnout ostatním svůj vlastní slovníček upravený dle specifikace Open Learning Initiative.

Kurz němčiny, Česko-německý a Německo-český slovník, Němčina audio, ...

Stáhněte si další výukové materiály.

 • Němčina TANGRAM + slovník Free Trial | 1 599,00 Kč

  Mezinárodně oceněný kurz založený na nejnovější řadě učebnic nakladatelství Hueber. Obsahuje pokročilé výukové funkce jako např. technologii IBM Via Voice pro rozpoznávání řeči, metodu RE-WISE pro efektivní výuku slovíček, metodu Click&See a Say&See pro okamžitý překlad slovíček do češtiny.Kurz pokrývá 3 úrovně pokročilosti od začátečníků až po pokročilé.

  Překladový slovník obsahuje hesla namluvená rodilými mluvčími, výklady, příklady použití, gramatické poznámky, fráze a frázová slovesa. Součástí je nástroj pro fulltextové vyhledávání.

 • Němčina Sprechen Sie Deutsch? - kurz pro začátečníky 999,00 Kč

  Sprechen Sie Deutsch? je multimediální program pro výuku němčiny k prvnímu dílu učebnicové řady Sprechen Sie Deutsch? nakladatelství POLYGLOT. Obsahuje články a cvičení přebrané z učebnice i cvičení zcela nová.

 • Němčina pro začátečníky + slovník Free Trial | 750,00 Kč

  Interaktivní kurz němčiny pokrývá slovní zásobu pro jídlo, barvy, nakupování, části těla, čísla, určování času, země, pozdravy a základní fráze.

  Po celou dobu budete poslouchat jazyk a prostřednictvím her s nahráváním do mikrofonu, začnete rovnou mluvit.

  Budete hrát interaktivní jazykové hry, učit se nová slovíčka pomocí obrázků, abyste si upevnili paměť a testovat své znalosti pomocí kvízů.

  Součástí je německý slovník EasyLex pro rychlé vyhledávání překladů.

  Plánujete cestu do zahraničí (Německo, Rakousko, Švýcarsko, Lichtenštejnsko, Lucembursko)? Studujte kurzy němčiny a užijte si Vaši dovolenou aktivněji!

 • Němčina EXPRESS - kurz pro začátečníky 719,00 Kč

  Německý rychlokurz je určený pro úplné začátečníky. Jedná se o první úroveň z kurzu Němčina TANGRAM. Kurz obsahuje interaktivní cvičení, gramatické výklady, metodu RE-WISE na učení a opakování slovíček, glosář a spoustu dalších výukových funkcí.

 • Lingea Lexicon Německý velký slovník 2 151,00 Kč

  Tento slovník je ve své nejnovější verzi 2002 asi nejrozsáhlejším všeobecným oboustranným slovníkem na trhu. Procvičování výslovnosti: Můžete si porovnat vlastní výslovnost se správnou originální výslovností, a to jak poslechem, tak vizuálně. Učení a zkoušení slovíček: Vybrané slovníky jsou doplněny o tematické okruhy slovíček, která můžete procvičovat nebo se z nich nechat vyzkoušet.
  Obsahuje 200 000 hesel, 500 000 překladů, 50 000 ozvučených hesel.

 • Německo-český + Česko-německý slovník Free Trial | 850,00 Kč

  Slovník je nejenom ideálním doplňkem pro studium jazyků ale obsahuje i jedinečnou funkci EasyLex, kdy stačí najet myší nad neznámé slovo a ihned se objeví jeho překlad. EasyLex funguje s aplikacemi Internet Explorer, Mozilla Firefox, Microsoft Office, Open Office, Adobe Acrobat Reader, ICQ, Miranda, Notepad, Wordpad atd. Slovník byl připraven ve spolupráci s renomovanou firmou Lingea.

 • Německo-český kapesní slovník Free Trial | 390,00 Kč

  Elektronický německý slovník obsahuje jedinečnou funkci EasyLex, umožňující velmi rychlé vyhledávání překladů v mnoha aplikacích (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Microsoft Office, Adobe Acrobat Reader).

  Slovník zahrnuje automatické rozpoznání jazyka (automaticky rozpozná z jakého jazyka zadané slovo pochází), hledání v libovolném tvaru (slovo můžete zadat bez ohledu na jeho pád, číslo, rod nebo čas) a fultextové vyhledávání.

  Obsahuje 15,000 hesel.

 • Německo-český základní slovník Free Trial | 125,00 Kč

  Elektronický německý slovník obsahuje jedinečnou funkci EasyLex, umožňující velmi rychlé vyhledávání překladů v mnoha aplikacích (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Microsoft Office, Adobe Acrobat Reader).

  Slovník zahrnuje automatické rozpoznání jazyka (automaticky rozpozná z jakého jazyka zadané slovo pochází), hledání v libovolném tvaru (slovo můžete zadat bez ohledu na jeho pád, číslo, rod nebo čas) a fultextové vyhledávání.

  Obsahuje 3,000 hesel.

 • Němčina Poslechy na cesty 449,00 Kč

  Poslechový kurz, který je namluven špičkovými rodilými mluvčími v zahraničních nahrávacích studiích. Všechny úvodní promluvy jsou nahrány v češtině tak, abyste věděli, jak s jednotlivými částmi pracovat.

  K poslechu nepotřebujete počítač ani připojení k internetu. Stačí použit libovolný mp3 přehrávač nebo telefon. Můžete se tedy učit při jízdě v hromadných dopravních prostředcích, v autě, při různých sportech, domácích pracích, na dovolené nebo ve Vašem volném čase, a tak jej ještě efektivněji využívat.

 • Němčina pro začátečníky – audiokurz 390,00 Kč

  Tento audio kurz němčiny obsahuje 9 lekcí, které pokrývají následující témata: první slova, jídlo, barvy, základní fráze, části těla, čísla, určování času, nakupování a země.

  Všechna německá slova a fráze jsou nahrané rodilými mluvčími a doplněny překlady nahranými do rodného jazyka. Díky tomuto systému se můžete učit jazyk kdekoli, bez potřeby tištěných materiálů nebo počítače. Stačí naimportovat mp3 nahrávky do Vašeho iPodu nebo mp3 přehrávače a začít se učit.

  Plánujete cestu do zahraničí (Německo, Rakousko, Švýcarsko, Lichtenštejnsko, Lucembursko)? Studujte kurzy němčiny a užijte si Vaši dovolenou aktivněji!

Dialog týdne

Každý týden nový ozvučený dialog.

Máte zájem o umístění Dialogu týdne na Vaše internetové stránky? Kontaktujte nás!RE-WISE (německá slovíčka a německé fráze, výuka a procvičování) - připravujeme

Zapomeňte na zapomínání s unikátním LANGMaster nástrojem na učení slovíček a frází.

Učte se slovíčka a fráze ze slovníčků připravených internetovou komunitou. Můžete také poskytnout ostatním svůj vlastní slovníček upravený dle specifikace Open Learning Initiative.

Pokud odpověď nenaleznete na stránce často kladené dotazy, vaše náměty, připomínky a problémy nám napište.