Vlastnosti kurzů zdarma

Vlastnosti kurzů zdarma

Studujte s námi cizí jazyky zdarma!

Známé jazykové kurzy LANGMaster jsou nyní na internetu, a to zcela zdarma. Kurzy jsou používány po celém světě a získaly mnoho ocenění. Vznikly ve spolupráci s řadou renomovaných světových vydavatelů výukového obsahu.

Vysoká kvalita výuky

Jazykové kurzy jsou založené na moderních výukových a didaktických metodách. Plně využívají všech vymožeností multimediální výuky - zábavná forma, interaktivní cvičení, zvuky, obrázky a další.

Podrobnější informace naleznete ve Koncepci výuky.

Velké množství výukových dat

LANGMaster.com je největší bezplatná online jazyková škola na světě. Nabízíme Vám vynikající jazykové kurzy v mnoha jazykových lokalizacích. Studujte s námi a vyberte si z 6 616 interaktivních cvičení a testů, 928 kapitol, 1 700 hodin zábavné výuky, 49 808 zvukových nahrávek a 11 263 obrázků a fotografií! Více...

Vstupní testy

Vstupní testy slouží k prověření úrovně vašich jazykových znalostí. Na základě výsledků vstupního testu se pak automaticky nastaví začátek kurzu, odpovídající vaší úrovni znalostí. Celý kurz je velice rozsáhlý, správné nastavení začátku kurzu zabrání zbytečnému probírání již zvládnutého učiva.

Příprava k mezinárodním zkouškám a certifikátům

Jazykové kurzy Vás připraví ke složení mezinárodních jazykových certifikátů pro úrovně A1, A2 a B1. Kurz angličtiny Vás navíc připraví pro zkoušky "University of Cambridge Key English Test" a "University of Cambridge Preliminary English Test" a kurz němčiny pro zkoušku "Zertifikat Deutsch".

Pokud odpověď nenaleznete na stránce často kladené dotazy, vaše náměty, připomínky a problémy nám napište.