RE-WISE

Unikátní metoda RE-WISE je určena k učení jednoduchých faktů (slovíčka, fráze, vazby, gramatické poučky apod.) a jejich následnému opakování. Je to vlastně taková zdokonalená elektronická obdoba slovníčků, které lidé nosí s sebou a opakují si z nich slovíčka.

Jejím základním cílem je zachovat ve studentově paměti co nejvíce naučených slovíček a zároveň minimalizovat počet nutných opakování. Využívá důležité vlastnosti lidské paměti - časový interval, po který si slovíčko pamatujeme, se s opakováním výrazně prodlužuje. To umožňuje postupně přidávat nová slovíčka, nezapomenout stará a přitom udržet denní úsilí spojené s opakováním na přijatelné úrovni.

Příklad: Budete-li si do RE-WISE zadávat každý den 5 nových slovíček, tak za 2 roky bude váš RE-WISE slovníček obsahovat 3650 slovíček. Díky metodě RE-WISE máte zajištěno, že si všechna tato slovíčka neustále pamatujete a jejich opakováním strávíte každý den maximálně 10 minut.

Abyste si utvořili lepší představu o tom, jak metoda REWISE funguje, připravili jsme pro Vás krátkou video ukázku.Proč metoda RE-WISE opravdu funguje? Protože je založena na matematickém modelu procesu lidského učení a zapomínání. Model byl ověřen na mnoha desítkách tisíc uživatelů a průběžně vylepšován od roku 1997. Přečtěte si více informací o principu metody RE-WISE.

Pokud odpověď nenaleznete na stránce často kladené dotazy, vaše náměty, připomínky a problémy nám napište.